Νανά Καραγιάννη: «Αυτή τη φορά πίστεψα ότι θα πεθάνω»
H Νανά Καραγιάννη, πριν λίγες ημέρες πήρε εξιτήριο από το νοσοκομείο, όπου νοσηλευόταν δίνοντας μάχη για τη ζωή της. Μετά από 20 μέρες στην εντατική, η δημοσιογράφος βρίσκει σιγά - σιγά την καθημερινότητα της και συνεχίζει να παλεύει με την νευρική ανορεξία. Η Νανά, φωτογραφήθηκε και μίλησε στο περιοδικό Down Town,για τη σοβαρή περιπέτεια της. Διαβάστε ένα μικρό απόσπασμα:
Mας τρόμαξες όλους πολύ με την τελευταία περιπέτεια με την υγεία σου.
Κουράστηκες;
Κουράστηκα, εξουθενώθηκα, εξαντλήθηκα. Νομίζω ότι έχω νευρική ανορεξία όλη τη ζωή μου. Δεν μπορώ δηλαδή να θυμηθώ πώς ήταν η ζωή μου πριν από τη νευρική ανορεξία. Το μόνο που θέλω πια είναι να είμαι γερή στην υγεία μου. Όλους τους υπόλοιπους στόχους ας τους βάλουν οι γιατροί. Βαρέθηκα πάντως να ακούω την ατάκα: «Φάε κορίτσι μου».
faysbook.gr
Νανά Καραγιάννη: «Αυτή τη φορά πίστεψα ότι θα πεθάνω»
Reviewed by kamikaze.gr
on
25.8.16
Rating:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgptrh3GaPo0CCyZgfAJiTeLN90M7J36pZ7qsoNHUccxmWUhAbaLVr9-GFF1KhOMU-GM7OA0RA5xjUGg31lfTqSzhhKdn8LUv_CHpk9OGC4vwNB554PhPTpGASg1oB2-CvamrrW3pmLdPw/s72-c/kamikaze.gr.1jpg.jpg)