Η ενόχληση της Τσαπανίδου και η παρατήρηση on air!
Τι ενόχλησε την Πόπη Τσαπανίδου κατά τη διάρκεια της εκπομπής της "Live U";
Είχε καλεσμένο στην εκπομπή της τον κ. Καρύδη από το ΠΑΣΟΚ, ο οποίος είχε μπει στο πλατό με το κινητό του και δεν τον ακούγαμε καθαρά, μιας και έκανε παράσιτα!
Έτσι η Πόπη Τσαπανίδου με αυστηρό ύφος του είπε: «Κλείνετε σας παρακαλώ το κινητό σας γιατί ακούγονται παράσιτα εδώ πέρα...» και αμέσως ο κ. Καρύδης έβαλε το χέρι του στην τσέπη για να το απενεργοποιήσει!
Έτσι η Πόπη Τσαπανίδου με αυστηρό ύφος του είπε: «Κλείνετε σας παρακαλώ το κινητό σας γιατί ακούγονται παράσιτα εδώ πέρα...» και αμέσως ο κ. Καρύδης έβαλε το χέρι του στην τσέπη για να το απενεργοποιήσει!
Η ενόχληση της Τσαπανίδου και η παρατήρηση on air!
Reviewed by anna
on
1.10.13
Rating:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgwYjdtIZzd6YuOLms0JWEwHvAUQ3YFnE_8WbHKwZAU4VQgFnqWsVobf4aNBU1zxco2IrgRGCf_P9GTxw0pWB3boO2oyQMcslluj0M6pTnnE4xcl25z0LmVOvo56ZTpFoxt3VX8MxyEkEO5/s72-c/www.kamikaze.gr.jpg)