Ένας σέρφερ έκλεψε την καρδιά της Ελεονώρας Μελέτη
«Είμαι του ξανθού και του υγρού στοιχείου»..
Ένας σέρφερ φαίνεται πως έχει κλέψει την καρδιά της Ελεονώρας Μελέτη, η οποία διανύει μία από τις καλύτερες περιόδους της ζωής της, τόσο επαγγελματικά όσο και προσωπικά.
Σύμφωνα με τη Real Life, η Ελεονώρα απάντησε στις φήμες ότι έχει σχέση με μελαχρινό ποδοσφαιριστή γράφοντας στο blog της: «Είμαι του ξανθού και του υγρού στοιχείου».
Πληροφορίες της εφημερίδας αναφέρουν πως ο άντρας που της έκλεψε την καρδιά είναι ξανθός, κάτοικος νοτίων προαστείων και μάλιστα μοιράζεται μαζί της την αγάπη που έχει η παρουσιάστρια για τα θαλάσσια σπορ.
Ένας σέρφερ φαίνεται πως έχει κλέψει την καρδιά της Ελεονώρας Μελέτη, η οποία διανύει μία από τις καλύτερες περιόδους της ζωής της, τόσο επαγγελματικά όσο και προσωπικά.
Σύμφωνα με τη Real Life, η Ελεονώρα απάντησε στις φήμες ότι έχει σχέση με μελαχρινό ποδοσφαιριστή γράφοντας στο blog της: «Είμαι του ξανθού και του υγρού στοιχείου».
Πληροφορίες της εφημερίδας αναφέρουν πως ο άντρας που της έκλεψε την καρδιά είναι ξανθός, κάτοικος νοτίων προαστείων και μάλιστα μοιράζεται μαζί της την αγάπη που έχει η παρουσιάστρια για τα θαλάσσια σπορ.
Ένας σέρφερ έκλεψε την καρδιά της Ελεονώρας Μελέτη
Reviewed by anna
on
6.10.13
Rating:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjlJkVf9_3_Q-8jMSD4r_Sx4iOg3_6BYkW6ShwWYo3Pso15YpiGujJSnqJjLK2ms0R-yV_jrr91R3C2Za9BwskVd8BOD9ONs_vogs0sDXZA_udWSswKj6E3i-v42DI1O0jI5pPznM9yfsT8/s72-c/www.kamikaze.gr.jpg)