Επιτέλους η Ναταλία Γερμανού το παραδέχτηκε: «Ναι, είμαι ....»
ερωτευμένη με τον Μάνο Ιωάννου με τον οποίο προσπάθησαν –μάταια βέβαια- να κρατήσουν τον έρωτά τους μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας.
Μιλώντας για τις νέες αρχές που κάνει στη ζωή της αυτόν τον καιρό, η ίδια σχολιάζει: «Η προσωπική μου ζωή έχει πολλές καινούργιες αρχές, όπως και η επαγγελματική μου, που μετρά 25 χρονιά. Απλά δεν είμαι 25 ή 30χρόνια σε μια σχέση - αν και ίσως θα έπρπε. Αλλά είμαι πολύ καλά».
Και ύστερα έρχεται η παραδοχή για τα συναισθήματα που νιώθει: «Ναι, είμαι ερωτευμένη. Ποτέ δεν μπαίνω στη διαδικασία μιας σχέσης αν δεν είμαι ερωτευμένη. Το αποφεύγω». Επίσης επιβεβαιώνει μιλώντας στο Θέμα τη σχέση της με τον Μάνο Ιωάννου: «Ναι, ισχύουν τα δημοσιεύματα, αλλά δεν θέλω να το συζητήσω παραπάνω!»
Επιτέλους η Ναταλία Γερμανού το παραδέχτηκε: «Ναι, είμαι ....»
Reviewed by anna
on
22.9.13
Rating:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjjBSM5EbyhCZO7fK8jktRAc2OFvAKrEcWQrc3jGHYFU0LafbdfC5MiviQWLzjXgLOrAjKpcdFRcqG8VzJV-uWAYxneRQbbE5XCR3sBWKql8tY1R2TGg_DT3U06fQfnCBNF_lJla-3-xAaC/s72-c/www.kamikaze.gr.jpg)