Ο γιος της Μενεγάκη στην εκπομπή - Το μήνυμα της παρουσιάστριας on air
Ξεχωριστή ήταν η σημερινή εκπομπή για την Ελένη Μενεγάκη αφού στο πλατό υπήρχε ένα πρόσωπο που λατρεύει! Ποιο ήταν αυτό; Μα φυσικά ο μεγάλος της γιος Άγγελος, ο οποίος παρακολουθούσε την εκπομπή από τα παρασκήνια.
Όταν μάλιστα η Μενεγάκη ξεκίνησε να παίζει ένα παιχνίδι με τον Γρηγόρη Γκουντάρα, η Ελένη κοίταξε πίσω από την κάμερα και του είπε. «Κοίτα γιε μου να μαθαίνεις.
Δείτε βίντεο
Ο γιος της Μενεγάκη στην εκπομπή - Το μήνυμα της παρουσιάστριας on air
Reviewed by anna
on
21.12.16
Rating:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhOl8_vd8aIxLoV9hEDwurp1W3eYk26AyKe2UxMStlD8p406dZYRuQ1T_CSagvB5jaACiSmgJg_dg8UPXSTrgD4pkzL1V6Eh8VVbd_JDYJRlbR5mDoXvmEBTtYEHWNkl5H2h5wqVdvF6BDV/s72-c/kamikaze.gr.png)