Της είπαν ότι λόγω κιλών ΔΕΝ πρέπει να φοράει ένα μπικίνι! Η απάντησή της; Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ!!!
body positivity έχει να κάνει με την αποδοχή κάθε τύπου σώματος, γιατί ΚΑΘΕ σώμα είναι όμορφο και επιπλέον, ο καθένας έχει το αναφαίρετο δικαίωμα να φοράει ό,τι του αρέσει και τον κάνει να νιώθει άνετα, χωρίς διακρίσεις.
Της είπαν ότι λόγω κιλών ΔΕΝ πρέπει να φοράει ένα μπικίνι! Η απάντησή της; Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ!!!
Reviewed by anna
on
26.6.16
Rating:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiXpXHlNfIBlIwiMOwU-Yeg5lXuOj4_0hQfXeAhHw4eKz7IjaGlSUSCpfLEleYJv55z570XlYXbLmppEnBba9bYzWa1Es460dHFqtBohWu_iPpRhyphenhyphenrX_SW9MOQJEjnUsF8hhyuuJJIGIVtr/s72-c/kamikaze.gr.jpg)