Θυμάστε τη ΡΟΔΗ από το «Καφέ της Χαράς»; Δείτε την πώς είναι σήμερα!
Οι ήρωες του επιτυχημένου σίριαλ «Καφέ της Χαράς» έχουν μείνει στη μνήμη όλων μας μιας και τους αγαπήσαμε όλους. Πώς είναι όμως σήμερα η γλυκιά και στρουμπουλή Ρόδη με τα προξενιά της; Ο λόγος για την ηθοποιό Ευτυχία Φαναριώτη που την υποδυόταν στο σίριαλ του ΑΝΤ1.
Δείτε τη συνέχεια ΕΔΩ...
Δείτε τη συνέχεια ΕΔΩ...
Θυμάστε τη ΡΟΔΗ από το «Καφέ της Χαράς»; Δείτε την πώς είναι σήμερα!
Reviewed by kamikaze.gr
on
28.9.13
Rating:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjm8f52P4xYuos4kqYSxtmJsv0M9fVO9Gl-ObNXZ_8nvU6OD4boBaqX4l83130xPFAVT-Vg_5QrhywchaPpNgopwZw7BPN_IzuWGKjpMKU-x03FMUG3u9Y0zVCNrDi25x8FiIF9y4xvwn5K/s72-c/kamikazi+(1).jpg)